FDSZ-BME
Aktuális
FDSZ-BME SzMSz
Üdülés
Segélyezés
Rendezvények
Nyugdíjas Tagozat
Tisztségviselők
Pénzügyi beszámolók
Kapcsolatok
Tagfelvétel
Kezdőlap
RSS
FDSZ-BME ::: Bizalmi testületek :::
Nyomtatható változat 
FDSZ-BME alapszerveinek bizalmi névsora


Építőmérnöki Kar
Emszt Gyula
gyemszt@gmail.com
Geotechnika és Mérnökgeol.Tsz
K ép. I. 85.
 
37-37
Csoszánszkyné Mizsur Andrea
mizsur.andrea@met.bme.hu
Épitőanyagok és Magasépités Tsz.
K ép. I.em. 41.
 
13-08
Balogh László
balac@hdsnet.hu
Út- és Vasútépítési Tsz.
K ép. mfdszt.98.
 
38-00
Deák Ottó
deak@agt.bme.hu
Általános és Felsőgeodézia Tsz.
K ép. mfdszt. 26/3
 
43-43
Musai Ildikó
musa@rkkt.bme.hu
Vizi Közmű és Körny.Tsz
K ép. mfdszt 45/13
 
15-35
NINCS INFORMÁCIÓNK BIZALMIRÓL
Hidak és Szerkezetek Tsz
 
 
 
NINCS INFORMÁCIÓNK BIZALMIRÓL
Tartószerkezetek Tsz.
 
 
 
Dr. Berecz Endre
berecz@vit.bme.hu
Vízépítési és Vízgazdálkodási Tsz.
K ép. mfdszt. 15.
 
22-48
 
Gépészmérnöki Kar
NINCS INFORMÁCIÓNK BIZALMIRÓL
Energetikai Gépek és Rendszerek
 
 
 
Dr. Szabó Tibor
szabo@mogi.bme.hu
Mechatronika, Optika és Gép.Inf. Tsz.
D. ép. IV. em 418.
 
19-10
Dr. Gnuyen Huy Hoang
hoang@gt3.bme.hu
Gép- és Terméktervezés Tsz.
D.ép. III. em. 309.
 
35-17
Kocsis Imre
kocsis@manuf.bme.hu
Gyártástudomány és Techn. Tsz.
G. ép. fdszt. (hegesztő mühely)
 
20-53
Dr. Németh Árpád
arpine@eik.bme.hu
Anyagtudomány és Techn. Tsz.
MT. ép. I. 106.
 
13-86
Dr. Halász Marianna
halaszm@pt.bme.hu
Polimertechnika Tsz.
T. ép. III. em. 311.
 
26-50
Dr. Láng Péter
lang@vegyelgep.bme.hu
Épületgépészeti és Gép.Elj.Tsz.
D.ép. I. em. 105.
 
17-07
Dr. Lukenics Jánosné
lukenicsne@hbs.bme.hu
Hidrodinamikai Rendszerek Tsz.
 
 
34-84
NINCS INFORMÁCIÓNK BIZALMIRÓL
Gépész Dékáni Hivatal
 
 
 
 
Építészmérnöki Kar
MEDEK ÁKOS TITKÁR ÉS HORVÁTH SÁNDOR TITKÁRHELYETTES LÁTJA EL A BIZALMI FELADATOKAT A KIS LÉTSZÁM MIATT
 
Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar
NEM KAPTUNK A KARI TITKÁRTÓL BIZALMI NÉVSORT
 
Villamosmérnöki és Informatikai Kar
Zabán Károly
zaban@elektro.get.bme.hu
Automatizálási és Alkalm.Inf. Tsz.
Q. ép. B. szárny I. em. 113.
 
23-39
Némethné Bokányi Ildikó
ildi@eet.bme.hu
Elektronikus Eszközök Tsz.
Q.ép. B. szárny III. em. 327.
 
18-70
NINCS INFORMÁCIÓNK BIZALMIRÓL
Elektronikai Technológia Tsz.
 
 
 
Dr. Barbarics Tamás
barbarics@evt.bme.hu
Szélessávú Hirk. és Vill.tan. Tsz.
V1 ép. V. 515.
 
31-90
Dr. Horváth István
horvath@iit.bme.hu
Irányítástechn. és Inform. Tsz.
I. ép. B. szárny III. 319.
 
20-34
Szandi Lajos
szandi@hit.bme.hu
Hiradástechnika Tsz.
I. ép. B. szárny I. 124.
 
21-69
Pataki Dóra
dpataki@mit.bme.hu
Méréstechn. és Inform. Rendsz. Tsz.
I. ép. E. szárny. IV. 441.
 
26-74
Király-Stroh Csilla (bizalmihelyettes)
kscsilla@mit.bme.hu
Méréstechnika és Inform.rendsz.Tsz.
I. ép. E. szárny IV. 444.
 
20-57
Dr. Szedenik Norbert (bizalmihelyettes)
szedenik.norbert@vet.bme.hu
Villamosenergetika Tsz.
V1. ép. III. em. 319.
 
32-34
 
Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar
Dr. Bohács Gábor
bohacs-gabor@eagt.bme.hu
Épg.és Anyagm. és Üzemi Logiszt.tsz.
L. ép. I.em. 5.;
 
57-42
Dr. Nyitrai János
nyitrai@kge.bme.hu
Járművek és Hajt. Tsz.
St. ép. II. em. 203.
 
18-51
Dr. Tanács János Gábor
takacs@kgtt.bme.hu
Járműgyártás és Javítás Tsz.
St. ép. fdszt. 11.
 
36-44
Balogné Horváth Ágnes
balogagi@rave.vjt.bme.hu
Vasúti Járművek Járműrendsz. Tsz.
J. ép. IV. em. 405.
 
16-19
Csomor Vilmos
vcsomor@rht.bme.hu
Gépjárművek és Hajók Tsz.
Ae. Ép. fdszt.
 
24-92
NINCS INFORMÁCIÓNK BIZALMIRÓL
Közlekedés Dékáni Hivatal
 
 
 
NINCS INFORMÁCIÓNK BIZALMIRÓL
Közlekedésautomatika Tsz.
 
 
 
NINCS INFORMÁCIÓNK BIZALMIRÓL
Közlekedésgazdasági Tsz.
 
 
 
NINCS INFORMÁCIÓNK BIZALMIRÓL
Közlekedés Dékáni Hivatal
 
 
 
 
Természettudományi Kar
Dr. Szép Gabriella
szep@math.bme.hu
Algebra Tsz.
H. ép. V. em. 505.
 
56-72
NINCS INFORMÁCIÓNK BIZALMIRÓL
Differenciálegyenletek Tsz.
 
 
 
Dr. Varga Gábor
vargag@phy.bme.hu
Fizika Tsz.
F.ép. III. lpcsház II.em. 16.
 
38-27
Horváth Eszter
horvathe@eik.bme.hu
Atomfizika Tsz.
Fa. Ép. ép. fdszt.
 
41-99
 
Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar
Brandt Györgyi
brandtgyorgyi@gmail.com
Idegennyelvi központ Németnyel.Cs.
E. ép. X. em. 8.
 
18-22
26-87
Nagy Zoltánné
nagy@gtdh.bme.hu
Dékáni Hivatal
Q. ép. mfdszt. 5.
 
36-96
 
KTH-OMIKK-DIK-Rektori Kabinet
Micsu Attiláné
micsu.attilane@kth.bme.hu
Központi Tanulmányi Hivatal
R. ép. fdszt.
 
25-51
Tóthné Scheili Brigitta
bscheili@omikk.bme.hu
OMIKK
K..ép.I. em. 90
 
41-19
 
GAZDASÁGI ÉS MŰSZAKI FŐIGAZGATÓSÁG (KANCELLÁRIA)
NEM KAPTUNK A KARI TITKÁRTÓL BIZALMI NÉVSORT
FDSZ
ESZT
BME
A honlapon lévő dokumentumok olvasásához szükséges Acrobat Reader letöltéséhez kattintson az ikonra!
Felsőoktatási Dolgozók Szakszervezete, FDSZ-BME